فرمانداررباط کریم :روش های آموزشی کشور تغییر کرده و باید از فرصت ها در بحث آموزش استفاده کرد.

  • کد خبر:322919
  • تاریخ خبر:سه شنبه 28 دی 1400 - 19:52

سرپرست فرمانداری رباط کریم در جلسه همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش کشور که بصورت آنلاین برگزار شد شرکت ودر ادامه در جمع مدیران آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم گفت : روش های آموزشی در کشور تغییر کرده است و باید از فرصت ها در بحث آموزش استفاده کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم دکتر امید احمدی در جمع رئیس وشوراهای آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم با تاکید بر مهارت آموزی در مقاطع مختلف اظهارداشت: روش های آموزشی در کشور تغییر کرده است و باید از فرصت ها در بحث آموزش استفاده کرد.

 

وی توجه به شورای آموزش و پرورش را بسیار مهم دانست و افزود: اگر مسئولیت ها در حوزه های مختلف به خوبی انجام شود مشکلات و معضلات مرتفع خواهد شد.

 

فرماندار رباط کریم با تاکید بر توجه به آسیب‌های روحی روانی دانش آموزان در ایام کرونا گفت: وجدان کاری بحث تعلیم و تربیت بسیار مهم است که دانش آموزان مسیر درستی را در پیش بگیرند.

 

احمدی با اشاره به اینکه ظرفیت های آموزش رباط کریم خوب است بیان کرد: ساخت و سازها باید با پیوست و ایجاد زیرساخت های آموزشی همراه باشد.

 

وی در پایان ارائه ایده های نو در مسائل آموزشی را توسعه محور دانست و خاطرنشان کرد: باید اتفاقات آموزشی مناسب در شهرستان رباط کریم الگوی آموزشی دیگر شهرستان‌ها باشد.