بازدید فرماندار رباط‌کریم از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان

گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم ؛ ظهر امروز امروز  فرماندار شهرستان رباط کریم به مناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت و  روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای با حضور در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از کارگاه های آموزش مهارتی بازدید میدانی کرد و در جریان روند فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

  • کد خبر: 333558
  • تاریخ خبر: سه شنبه 4 مرداد 1401 - 16:58

دکتر احمدی فرماندار رباط کریم در این بازدید گفت:مهارت آموزی درمراکز فنی حرفه ای به صورت کاربردی و تخصصی  می تواند یکی از مزایای مهم نیروی کار ماهردر تامین توليدات باکیفیت درکشور باشد. 

 

وی افزود:بهترین راه اشتغال زایی جوانان جویای کار،کسب مهارت و بهره مندی از دوره های آموزشی فنی و حرفه ای است وقرار گرفتن این مرکز در قطب صنعتی استان تهران می تواند  نیروی مورد نیاز انسانی را در حوزهای مختلف برای شهرکهای صنعتی و واحد های صنفی شهرستان تأمین کند. 

 

گفتنی است فرماندار شهرستان به همراه معاونین و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای از کارگاه‌های آموزشی این مرکز بازدید کرد.

دراین بازدید عزتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رباط‌کریم ضمن تشکر از فرمانداربه ارائه مطالبی پیرامون مشکلات حوزه کاری وعملکرد سال جاری خود پرداخت و گفت:دوره مهارتی در این مرکز 6ماه است وآموزش ديده ها بعد از مهارت آموزی در شهرک های صنعتی مشغول کار می شوند.

شایان ذکر است که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای  رشته های برق صنعتی، اتومکانیک، جوشکاری آرگون، جوشکاری برق، تست جوش، ساخت درب و پنجره های Upvcبطور ثابت آموزش داده می شود.