برگزاری جلسه امور ایثارگران با حضور معاون دفتر ایثارگران وزارت کشور

جلسه امور ایثارگران با حضور معاون دفتر ایثارگران وزارت کشور ومسئول ایثارگران استانداری تهران و فرماندار شهرستان رباط کریم در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

  • کد خبر: 332245
  • تاریخ خبر: شنبه 11 تير 1401 - 18:26

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم ، جلسه امور ایثارگران با حضور دکتراحمدی  معاون دفتر ایثارگران وزارت کشور و خطیبی هماهنگی ایثارگران استانداری دکتر احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم  ، رئیس بنیاد شهید ، و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان در سالن فرمانداری رباط کریم برگزار شد .

 

دکتر امید احمدی،فرماندار شهرستان رباط کریم در این جلسه گفت :خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند و درمیان این خانوادها کسانی  هستند بدون هیچ گونه کمکی در جامعه زندگی می کنند و با مشکلات زیادی  روبه رو هستند وظیفه ما مسئولین است تا در جهت حل و رفع مشکلات آنها قدم برداریم چون تکریم و ارج نهادن خانواده های شهدا و ایثارگران از واجبات است و بر همه ما لازم و ضروری است که شأن و منزلت آنها را نگه داریم.

فرماندار رباط کریم  افزود : نشست ودیدار با  خانواده شهدا تقویت کننده  روحیه خدمتگذاری است  واین دیدارها روحیه ما را در جامعه دوچندان می کند.

 

 

در ادامه این نشست اعضای جلسه به همراه  حجت السلام ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم مسئولین  ایثار گران وزارت کشور  واستانداری تهران  دکتر امید احمدی فرماندار شهرستان ؛رئیس بنیاد شهید به دیدار خانواده شهدا در رباط کریم  رفتند.

 

در این دیداردکتر خطیبی مسئول هماهنگی ایثارگران استانداری تهران گفت:دیدار با خانواده شهدا تلاش برای حل مشکلات آنان و شنیدن دغدغه خانواده های شهدا است واین دیدار ها می تواند در ترویج فرهنگ خدمت گذاری تاثیر گذار و کلیدی باشد.

خطیبی در ادامه بیان داشت: شهدا انسان های سرافراز و بزرگواری بودند که در راه انقلاب جانفشانی کردند و تکریم از خانواده آنها وظیفه فرد فرد ما است.

در این دیدار از خانواده های شهیدان حسین و علی جوزدانی و شهید عبداله جعفری هیزجی  تقدیر و تجلیل بعمل آمد