عملیاتی شدن مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان رباط‌کریم

خدمات دولت انقلابی با عملیاتی شدن مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان رباط‌کریم اجرایی می شود

  • کد خبر: 332244
  • تاریخ خبر: شنبه 11 تير 1401 - 18:12

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم، سفرهای شهرستانی نماینده رئیس جمهور  نور امید در دل مردمان شهرستان رباط کریم در حوزه فرهنگ و هنر را روشن کرد.

 

بر این اساس با پیگیری های دکتر احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم مصوبات سفر وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از سوی نهاد ریاست جمهوری جهت عملیاتی شدن ابلاغ شد.

 

دکتر امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم در خصوص ابلاغ این مصوبات بیان داشت:با سفر دکتر اسماعیلی نماینده رئیس جمهور محترم به شهرستان رباط‌کریم درمرحله اول 6مصوبه جهت اجرائی شدن ابلاغ گردید که 5مصوبه آن مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است ویک مصوبه دیگر مربوط به سازمان اوقاف و امور خیریه می باشد.

 

فرماندار  این مصوبات را فرهنگي و هنري دانست وگفت:یکی از این مصوبات احداث ساختمان برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم است که این اداره از اولین روز استقرار در شهرستان مستاجر بود و با سفر دکتر اسماعیلی وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی وابلاغ رئیس جمهور محترم احداث ساختمان این اداره تامین اعتبار و عملیات اجرایی آن شروع می گردد واداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  بعد از سالها انتظار  توسط دولت انقلابی صاحب ساختمان اختصاصی می شود

 

وی افزود :دستاورد دیگر این سفر تکمیل ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری ایمان در شهر پرند بوده که با تعیین بودجه مورد نیاز این مجموعه تجهیز وتکمیل می گردد.

 

فرماندار رباط کریم ادامه داد : تغییر کاربری آمفي تئاتر مسجد جامع امام علی علیه السلام در شهر پرند  یکی دیگر از مصوبات این سفر است که بعد از کارشناسی تغییر کاربری آن ابلاغ می گردد.

دکتر احمدی گفت:به دستور رئیس جمهور محترم تمام پروژه‌های فرهنگی در شهرستان رباط‌کریم تامین اعتبار می شود تا دغدغه هنرمندان دراین خصوص مرتفع گردد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان یک خبر خوش هم به خبرنگاران داد وبیان داشت :بنابه درخواست وزیر وابلاغ نهاد ریاست جمهوری مشکلات مالی این قشر فرهیخته فرهنگی برطرف می‌شود.

احمدی گفت : ششمین مصوبه این سفر به سازمان اوقاف و امور خیریه ابلاغ شده واین مصوبه تامین اعتبار و تکمیل مصلای شهرستان رباط کریم است که توسط این سازمان اجرائی می شود.

 

وی در ادامه بیان داشت :فعلآ دستاورد این سفر در حوزه فرهنگ و هنر است وپروژه‌های دیگری نیزدر حوزه های عمرانی و اقتصادی به تصویب رسیده که در آینده با ابلاغ آن شکوفایی بیشتری در شهرستان حاصل، ونتایج خدمت دولت مردمی و آثار سفرها به زودی برای مردم قابل لمس می شود.