افتتاح و کلنگ زنی 6 طرح عمرانی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند

آیین افتتاح و کلنگ زنی 6 طرح عمرانی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان با حضور دکتر احمدی فرماندار و مسئولان استانی ودیگر مسئولان شهرستان رباط کریم در شهر پرند برگزار شد.

  • کد خبر: 331500
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 26 خرداد 1401 - 15:30

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم؛ این پروژه ها در جهت توسعه متوازنِ زیرساخت ها در کلیه مناطق سطح شهر در اولویت قرار دارد وبر این اساس  نیازهای اساسی شهروندان، 6 پروژه عمرانی در فازهای مختلف پرنداجرا می شود

در این افتتاحیه   کلنگ زنی پروژه احداث بازار میوه و تره باردر  فاز 6  این پروژه  در زمینی به مساحت 2500 متر مربع و زیر بنای 1500 متر مربع است که برای رفاه حال مردم شهر پرند می باشد دیده شده است.

باتوجه به افزایش جمعیت و ارتقاء سرانه ورزشی شهر پرند مدیریت شهر کلنگ زنی چمن مصنوعی و خوابگاه ورزشی واقع در فاز 6 جمعا به مساحت 2000 متر مربع را در دستور کار خود قرارداد.

تجهیز ساختمان جدید شورای اسلامی شهر با اعتبار 5 میلیارد ریال واقع در جنوب فاز 3 به متراژ 550 متر مربع یکی دیگر از اقدامات مدیریت شهری بود که امروز به دست مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

همچنین زمین چمن مصنوعی جنوب فاز 3 به مساحت 1500 متر مربع با اعتبار20میلیارد ریال یکی دیگر از پروژه هایی است که امروز کمتر از سه ماه بدون واگذاری به بخش خصوصی افتتاح و مستقیم مورد بهره برداری مردم قرارگرفت.

 در ادامه در جهت رفاه حال شهروندان ایجاد پایانه اتوبوسرانی داخلی ریل باس فاز یک به مساحت 2000 متر مربع با اعتبار 10 میلیارد ریال و حسینیه شهرداری پرند در فاز صفر به مساحت 300 متر مربع با اعتبار10 میلیارد ریال از دیگر اقدامات شهرداری پرند بود