فرماندار شهرستان رباط کریم در جلسه قرار به زیستی:
بهترین الگوی خدمت در کف میدان بودن است

فرماندار شهرستان رباط کریم در جلسه قرار به زیستی که با حضور مدیر کل بهزیستی استان تهران ومسئولین شهرستان برگزار شد با تشکر از نگاه اداره کل بهزیستی استان تهران در برگزاری برنامه قرار به زیستی اظهار داشت: از مدیرکل و معاونان اداره کل بهزیستی استان تهران تشکر می کنم که دغدغه مندانه وارد موضوعات خدمات رسانی شده و در رباط کریم حضور یافته اند.

  • کد خبر: 331435
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 25 خرداد 1401 - 23:29

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم بهترین الگوی خدمت را در کف میدان بودن و در دل موضوع رفتن بر شمرد و افزود: حضور مسئولان بهزیستی در قالب برنامه قرار به زیستی در همه شهرستان های استان، شایسته تکریم است.

 

وی ادامه داد: اگر مجموعه حاکمیت از توانایی های خود برای حل چالش ها و مشکلات استفاده کند و از مردم که در همه مباحث در میدان هستند نیز به درستی بهره ببرد، موانع و معضلات شهرستان ها کاهش محسوسی خواهند یافت که بهزیستی در این حوزه می تواند منشأ اثر باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه رباط کریم دارای فعالین اجتماعی و سرمایه اقتصادی مطلوبی است، خاطرنشان کرد: در حال راه اندازی مجمع خیرین شهرک های صنعتی هستیم تا مسئولیت های اجتماعی افراد و سازمان های مردم نهاد را در همه شهرستان به حرکت واداشته تا خیر حاصل از آن به مردم همه شهرستان از جمله جامعه هدف سازمان بهزیستی برسد.

 

 

همچنین در ادامه این جلسه مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه این نهاد بزرگترین و تنها سازمانی است که وظیفه تأمین سلامت اجتماعی را برعهده دارد، اظهار داشت: طیف بسیار گسترده ای از خدمات از شیرخوارگی تا سالمندی در تکالیف و وظایف بهزیستی قرار دارد.

 

سمانه زمانی گفت : در گذشته، بهزیستی را با حوزه توانبخشی می شناختند ولی با گذر زمان و افزایش مباحث، مسئولیت حوزه های بسیاری را این سازمان پذیرفت و اینک با حجم بالایی از فعالیت ها در خدمت مردم است.

 

وی اجرای کامل مبحث سلامت اجتماعی را با دو پیش شرط امکان پذیر دانست و خاطرنشان کرد: ابتدا اینکه همه دستگاه های اجرایی پای کار آمده و سپس به تکالیف و وظایف قانونی تصریح شده در قوانین، توجه کرده و آنها را عملیاتی پیگیری کنند.

 

وی با تشریح برنامه قرار به زیستی افزود: امروز به رباط کریم آمده ایم تا خدمات شایسته تری را به مردم و جامعه هدف ارائه کرده و موانع پیش روی خدمت رسانی را پس از شناسایی و احصا، مرتفع سازیم.

زمانی با این توضیح که بهزیستی محدودیت منابع دارد، اضافه کرد: وسعت گسترده شهرستان رباط کریم، شهرک های مسکونی پیرامونی و صنعتی بودن منطقه فرصت های اجتماعی هستند که می توان با برنامه ریزی دقیق و کاربردی از آنها به نفع جامعه هدف و خانواده بزرگ بهزیستی بهره برد و رونق را به مددجویان بهزیستی هدیه داد.