با حضور دکتر احمدی حراست فرمانداری رباط کریم معرفی شد

جلسه تودیع و معارفه رئیس حراست فرمانداری رباط کریم با حضور امید احمدی فرماندار، عشوری معاون سیاسی امنیتی ، مهدیزاده معاون حراست استانداری تهران آقای شاملو رئیس امور شهرستانهای اداره کل در دفتر فرمانداری برگزار شد .

  • کد خبر: 331341
  • تاریخ خبر: سه شنبه 24 خرداد 1401 - 21:04

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم : در ابتدای این جلسه امید احمدی فرماندار طی گزارشی از مشکلات شهرستان ، بافت جمعیتی و فرصتها و تهدیدها گفت : عمده ترین ویژگیهایی که برای مسئولان حراست وجود دارد ایمان به خدا، تقوا و اعتقاد به باورهای نظام انقلاب اسلامی است.

همچنین در این جلسه مهدیزاده معاون حراست استانداری تهران گفت : وقتی که دغدغه های فرماندار را می شنویم می بینیم کوهی از کار باقی مانده در شهرستان وجود دارد وتک تک ما وظیفه داریم وظایفی که به عهده ماست در کنار فرماندار توقعات مردم را برطرف و با آنها کمک کنیم .

وی افزود: اصل اولی که بعد از ایمان به خدا و تقوا به مسئولان حراست توصیه می گردد، اعتمادسازی در تعاملات سازمانی است چرا که بزرگترین سرمایه سازمانی، اعتماد مردم و بعد اعتماد نیروی انسانی است.

مهدیزاده گفت  :حراست سنگری است که باید تمام قد پای کار وبه موضوعات رصد داشته ونظارت کند ومهمترین وظیفه حراست پیشگیری از وقوع تخلف است.

معاون حراست استانداری تهران در ادامه گفت: حراست باید مشاورامین فرماندار باشد وهمراهی با مجموعه فرمانداری و به موقع منعکس کردن اطلاعات به فرماندار و استان می تواند در سالم سازی مجموعه کمک کند

گفتی است در این جلسه از زحمات باقری تقدیر ومحمد اقبالی بعوان حراست جدید معرفی شد.