جلسه بررسی و رفع مشکلات روستا ی یقه و منجیل آباد با حضور فرماندار رباط کریم در محل دهیاری روستا برگزار شد

جلسه بررسی و رفع مشکلات روستاهای شهرستان رباط کریم به ریاست دکتر امید احمدی سرپرست فرمانداری رباط کریم ، دکتر نظری بخشدار مرکزی شهرستان رباط کریم ، مهندس امینی رئیس بنیاد مسکن و شهر سازی غرب استان تهران مهندس زمانی رئیس اداره راه و آقای حیدری رئیس اداره مخابرات و با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای منجیل آباد و یقه در محل دهیاری برگزار شد.

  • کد خبر: 323110
  • تاریخ خبر: شنبه 2 بهمن 1400 - 17:59

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم : دکتر امید احمدی فرماندار رباط کریم  هدف این جلسات را تبادل نظر و ارائه راهکار درخصوص حل مسائل و مشکلات مردم روستا دانست وگفت: وظیفه ماست میز خدمت را در روستاها برگزار کنیم  و در راستای مرتفع نمودن مشکلات قدم برداریم

وی افزود : موضوعاتی که در روستاها بحث و به تاخیر می افتد پیگیری نمی شد در این دوره صورتجلسات باید تک به تک پیگیری واقدامات لازم صورت گیرد .

دکتر احمدی گفت : هدف ما این است که زمینهای کشاورزی در روستاها رونق وحفظ شود و زمینی که چندین سال است مورد کشت قرار نگرفته در جهت بهره وری و کمک به مردم استفاده شود.

 فرماندار رباط کریم برای تداوم برگزاری جلسات تاکید نمودند و گفتند این جلسات کمک بسزایی در حل  مشکلات روستا‌ها می کند و با  رصد معضلات و مشکلات می توان  تصمیم‌گیری بهتری  کرد.

گفتنی است این جلسات و سرکشی به روستاها برای اولین  بار در سطح شهرستان رباط کریم بعد از انتخاب دولت مردمی است که با حضور فرماندار در جهت حل مشکلات در روستاها انجام می گیرد.

در این جلسه مسایل و مشکلات از جمله ، مشکلات مربوط به طرح هادی روستاها (بازنگری طرح هادی روستاها)، رفع مشکل کمبود آموزشی روستای یقه  مشکلات بانکی ، اصلاح هندسی  راه دسترسی به روستاها،بررسی مشکلات رفع آن ، طرح مسکن محرومین در روستای منجیل آباد رونق در بخش کشاورزی و دامپروری وهمچنین دیگر مشکلات مربوط به روستاهای منجیل آباد و روستای یقه  و موضوع اتباع ساکن بحث و تبادل نظر، و راهکارهای آن مورد بررسی قرار گرفت.