فرمانداررباط کریم:کارمردم راآنقدرپیگیرمی کنیم تا مشکلات حل شود

فرمانداررباط کریم شامگاه دوشنبه با برگزاری میزخدمت درجمع مردم آبشناسان گفت:پیگری دراین دولت جهادی است کار مردم راآنقدر پیگیرمی کنیم تا مشکلات انباشته حل شود.

  • کد خبر: 322818
  • تاریخ خبر: سه شنبه 28 دی 1400 - 14:14

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم دکتر امید احمدی شامگاه دوشنبه با حضور در محله آبشناسان ودر مسجد جامع گفت: حضور من بین مردم ورسیدگی به وضعیت آنان بدون هیچ واسطه‌ای است وباید با کار جهادی مشکلات را برطرف کرد.

 

وی افزود:نگاه من جهادی است و مشکلات را آنقدر پیگیری می کنم تا مسئولین اداره کلافه وذله شوند ومدیری که کار مردم را پیش نبرد در این شهرستان جایی ندارد.

  

فرمانداررباط کریم گفت : مشکلات محله آبشناسان همگی به مرور زمان برطرف می شود و یکسری معضلات هم با خود مردم قابل حل است که این راه مشارکت مردم را می طلبد و مهمترین محور ما هم بحث عدالت اجتماعی است.

 

 وی در پاسخ به یکی از حاضران که ما مردم مظلوم هستیم گفت ما به شماها مردم مظلوم نمی‌گویم شما ها مردم صبور هستید ودر این 44 سال با همه تهدیها تحریم ها  بعضا کمبود هایی از سوی بعضی از مدیران بی کفایت تحمیل شده از خود صبوری نشان دادید.

 

امید احمدتصریح کرد: یکسری مشکلات با خود مردم حل می شود همانطور که مقام معظم رهبری وآیت الله رئیسی تاکید دارند که اداره شهر را باید به مردم سپرد. و مردم با راه اندازی نگهبان محله می توانند امنیت را در محلات تامین کنند.

 

فرمانداررباط کریم در ادامه بیان داشت:درمحله آبشناسان با تشکیل هیت مدیره و پیگیری مشکلات می توان پله پله قدم برداشت واین هیت مدیره مشکلات و کمبودها را از مسئولین مطالبه گری کنند.