مدیرعامل شهرهای جدید کشور گفت: مدیر باید جسارت تصمیم گیری داشته باشد

معاون وزیر مسکن با حضور در شرکت عمران شهر جدید پرند گفت :مدیر باید جسارت تصمیم‌گیری داشته باشد و برای مشکلات مردم دغدغه داشته باشد و آنها را حل کند.

  • کد خبر: 322817
  • تاریخ خبر: دوشنبه 27 دی 1400 - 23:00

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم : علیرضا جعفری روز دوشنبه باحضور در شهر پرند گفت :ساختارهای که در حوزه رفع موانع تولید مسکن توسط سازندگان و متولیان مسکن باید شناسایی شود.

 

مدیرعامل شهرهای جدید وزارت راه و مسکن افزود : تولید مسکن ، حوزه زیرساخت‌ها و سرانه های زیست مطلوب در ساخت مسکن بسیار حائز اهمیت است.

 

جعفری با بیان اینکه دنبال مسکن سازی صفر نیستیم و باید شهرسازی اتفاق بیافتد بیان کرد: نباید نارضایتی با نبود زیرساخت‌ها از سوی مردم رخ دهد و تولید مسکن باید همراه با ایجاد زیرساخت ها انجام شود.

 

وی  با بیان اینکه استفاده از روش‌ها و ایده‌های جدید در امورات شهرهای جدید قرار بگیرد گفت: کل طرفیت حاکمیت برای حل مشکلات مردم به کار گرفته شده است و رسیدگی به مشکلات ادارات خدمات رسان باید در اولویت قرار بگیرد.

 

مدیرعامل شهرهای جدید تاکید کرد: جمع آوری مشکلات شهر جدید پرند با کمک مدیرعامل شهرجدید پرند است و با حل شود و تصمیمات شجاعات میتواند اثرگذار باشد.

 

جعفری تحقق وعده های داده شده در حوزه مسکن را مهم دانست و تصریح کرد: منابع و نوع مدیریت آن باید با جدیت دنبال شود و مردم نباید معطل بماند.

 

وی با اشاره به اینکه ریل گذاری ها باید جوری باشد که بتوانیم پاسخ دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور داده شود گفت: مصوبات منابع توسط مدیران ارزش دنبال می شود و پیشنهادات با پشتوانه قانونی را دنبال خواهیم کرد.

 

مدیرعامل شهرهای جدید در پایان خاطرنشان کرد: بانک مسکن و وزارت های کشور و نیرو  به دنبال حل مشکلات در حوزه تولید و اتمام مسکن و ایجاد زیرساخت‌ها هستند