فرماندار شهرستان رباط کریم
شاخص های عمومی از جمله ،زیرساخت ها، و معیارهای اجتماعی برای شهر تعریف شود

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت:شهرجدید پرند خوابگاه و سکونتگاه غیررسمی شده شاخص های عمومی از جمله ، زیرساخت ها، معیارهای اقتصادی و اجتماعی برای شهر باید تعریف کرد.

  • کد خبر: 322816
  • تاریخ خبر: دوشنبه 27 دی 1400 - 22:52

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم دکتر امید احمدی سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم روز دوشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی شهر پرند به همراه معاون وزیر علیرضا جعفری مدیرعامل شهرهای جدید کشور اظهار داشت: همه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان رباط کریم به خط شده اند تا منویات رهبری و برنامه های رییس جمهور را در همه زمینه‌ها پیش ببرند.

 

وی افزود:در شهر پرند ساختمانهای بلند مرتبه وجود دارد بدون امکانات ایمنی باید تجهیزات موردنیاز شهر تامین شود تا پلاسکو دیگر اتفاق نیفتد.

 

فرماندار رباط کریم ادامه داد: تشکیل قرارگاه اجتماعی کشور، یک همدلی و هم افزایی مفید برای حل مشکلات مردم به وجود آمده است  باید قرارگاه و پیمایش  اجتماعی در جهت حل مشکلات در شهرستان با نقشه راهی و زمانبندی، هدف گذاری و ترسیم شود.

 

فرماندار رباط کریم تصریح کرد: مجموعه دستگاه های اجرایی شهرستان به صورت شبانه روزی در خدمت مردم است و توقفی در این رابطه وجود ندارد.

 

وی در ادامه به تعیین تکلیف اراضی خالی شهر پرند تاکید کرد و افزود: مشکلات مردم در همه حوزه ها باید حل شود.

 

مدیرعامل شهرهای جدید کشور گفت: مدیر باید جسارت تصمیم گیری داشته باشد