فرماندار رباط کریم: تفکروکار بسیج خدمت برای رضای خدا است

فرماندارشهرستان رباط کریم:بزرگترین نهاد مردمی بسیج است واین نهاد تفکر وکاررا برای رضای خدا انجام می دهد واین خدمت در بسیج نهادینه شده است

  • کد خبر: 322500
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 22:40

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم دکتر امید احمدی روز چهار شنبه درمراسم تودیع و معارفه فرماندهان حوزه بسیج شهر پرنداظهار کرد: بزرگترین نهاد مردمی بسیج است و بنده هر وقت در محیط معنوی بسیج قرار می گیریم انرژی خاصی دریافت می کنم و خدا را شکر از سال 75 تا الان  در بین بسیجیان بودم.

 

وی افزود :در بسیج کسی را ندیدم که دنبال پست مقام باشد و همیشه دعوا سر پیشی گرفتن از هم در خدمت بود بسیجیان همیشه بی مزد خدمت کردند و درحوادثی مانند؛ سیل، کرونا، واکسیناسون حضور چشمگیری داشتند و در بحث کرونا مردم هم  نگاهشان به بسیج تغییر کرد.

 

 

دکتر امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: بسیجیان در عرصه اجتماعی، فرهنگی، علمی پیشتازند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج مدرسه انسان سازی هست و این موضوع دور از ذهن نیست، چرا که معمار کبیر انقلاب با نگاه و دید الهی بسیج را راه اندازی کرد.

 

فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به حضور جهادی بسیجیان یادآور شد: بسیج در تمام عرصه ها حضور فعال و جهادی دارد از، مدافعان امنیت، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، اغتشاشات، سیل، زلزله، کرونا و سایر موضوعات حضور فعال و جهادی داشتند و هیچوقت مزدی دریافت نکردند و بسیج یک همدلی بین همه آحاد جامعه است.

 

وی درادامه بسیج را کارخانه انسان سازی دانست وگفت:بسیج از لحاظ انسانی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، ایدولوژی بدون هیچ محدودیتی مردم را جذب می کند و بعد آنها را در تمام زمینه ها تربیت می کند و به نوعی یک انسان با تفکر خدایی، انسانیت و جهادی در راه خدا می سازد و به خدمتگزاری مردم به جامعه تحویل می دهد و به نوعی انسان سازی می کند.