En
تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1400
کد 8867

برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان عارف ۱۲ ساله در پرند

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه عارف 12 ساله با همکاری تبلیغات اسلامی، دفتر امام جمعه، شهرداری و شرکت عمران پرند و کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام حسین رواز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، 25 آبان ماه جاری گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه ای به همین منظور با عنوان عارف 12 ساله با همکاری دفتر امام جمعه، شهرداری و شرکت عمران پرند و کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار می شود.
وی، در این خصوص افزود: این مسابقه ویژه دانش آموزان پسر است که روز پنج شنبه ۲۷ ماه آبان ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع امام علی علیه السلام پرند انجام خواهد شد.
این مسئول، با بیان این که کیفیت زندگی را دو چیز تعیین می کند، کتاب هایی که می خوانید و انسان هایی که ملاقات می کنید، عنوان کرد: جوایز این مسابقه ۱۲ کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی و جوایز ارزنده دیگر است که ان شاالله به برندگان اهدا می شود.
حجت الاسلام رواز، تصریح کرد: افزایش سرانه‌ی مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی از اهداف برگزاری این مسابقه است.
 رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، خاطر نشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند برای تهیه کتاب به اداره تبلیغات شهر پرند مراجعه و همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 56959477 و 56959456 تماس حاصل کنند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 آبان 1400
  • ساعت 01
  • توسط تبلیغات اسلامی استانداری تهران
  • تعداد بازدید 7