En
تاریخ : شنبه 15 آبان 1400
کد 8851

مراسم یوم الله ۱۳ آبان در رباط کریم برگزار شد + تصاویر

مراسم ۱۳ آبان، سالروز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با حضور مسئولان، مردم، دانش آموزان و دانشجویان در شهرستان رباط کریم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام حسين رواز، رئيس تبليغات اسلامي رباط کريم از برگزاری مراسم یوم الله ۱۳ آبان با حضور با حضور مسئولین، اقشار مختلف مردم و دانش آموزان در میدان معلم این شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام ترابی، امام جمعه رباط کریم در این مراسم گفت: شکست های پی در پی آمریکا نشان از افول قدرت و هیمنه ی آمریکا در دنیا دارد که عامل اصلی آن، انقلاب اسلامی ملت ایران بوده و هست.
امام جمعه رباط کریم، ادامه داد: در آستانه یوم الله ۱۳ آبان امسال، دلاورمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک بار دیگر آمریکا را در هم شکستند و قدرت جمهوری اسلامی را به نمایش در آوردند.
حجت الاسلام رواز، تصریح کرد: ادای احترام نسبت به مقام والای شهیدان، قرائت فاتحه و گلباران مزار شهدا، اجرای سرود، قرائت قطعنامه پایانی، آتش زدن پرچم آمریکا و شعار های مرگ بر آمریکا و اسرائیل و دشمنان اسلام از جمله برنامه های این مراسم بود که همچنین نظیر این مراسم در پرند و نصیرشهر نیز برگزار شد.  • نوشته شده
  • در شنبه 15 آبان 1400
  • ساعت 10
  • توسط تبلیغات اسلامی استانداری تهران
  • تعداد بازدید 8