En
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 8819

به مناسبت هفته ناجا؛

دیدار معاون سیاسی فرمانداری رباط کریم با فرمانده انتظامی شهرستان

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو نمود و گفت: همياری شهروندان با پليس نشانه بلوغ سياسي مردم است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، محمود اکبرپور به همراه رئیس اداره حراست، مشاور عالی فرماندار، کارشناس حوزه انتظامی فرمانداری و روسای اداره هایبهزیستی و کار، تعاون و رفاه اجتماعی جهت قدردانی از زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی به دیدار شیخ مراد مرادی رفت و ضمن تبریک هفته ناجا بیان کرد: هفته نیروی انتظامی، فرصتی مناسب است برای تجلیل و تکریم پرسنل بی ‌ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی که با حضور شبانه روزی و مقتدرانه خود امنیت را در شهرستان فراهم می نمایند.


معاون سیاسی انتظامی با اشاره به ارتباط بیش از پیش شهروندان، مسئولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان و بخش های مختلف جامعه با پلیس عنوان کرد: همكاری و همياری مردم با پليس نشانه بلوغ سياسي و امنيتی مردم است و به طور قطع بدون حضور موثر مردم هيچ امری در جامعه شكل نخواهد گرفت. هر چقدر نيروهای پليس با مردم صادقانه ارتباط برقرار كند به گونه‌اي كه مردم با پليس احساس نزديكي كرده و آنان را از خود و خود را متعلق به پليس بدانند، افزايش اعتماد نسبت به پليس و در نهايت كارآمدي پليس را به دنبال خواهد داشت.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 51