En
تاریخ : دوشنبه 19 مهر 1400
کد 8816

تزریق قریب به 240000 دوز واکسن کرونا در شهرستان رباط کریم

فرماندار رباط کریم با بیان این که عادی ‌انگاری می‌تواند منجر به موج جدید بیماری شود، گفت: با وجود نارنجی بودن رنگ شهرستان از حیث کرونا، 12 نفر از شهروندان را از دست داده ایم از این روی خواهان همکاری بیش تر شهروندان هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در در سی امین جلسه شهرستانی مشترک با هجدهمین جلسه واکسیناسیون که در محل سالن جلسات حوزه فرماندار رباط کریم با حضور اعضا برگزار شد، ضمن خدا قوت به تمامی مدافعان سلامت و دستگاه های کمک به اجرای طرح واکسیناسیون در شهرستان بیان کرد: تعداد دوز واکسن تزریقی تا روز گذشته 237 هزار و 170 نفر بوده که 178 هزار و 807 نفر تزریق نوبت اول و 58 هزار و 363 تن دوز نوبت دوم واکسن خود را دریافت نموده اند.
مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه افزود: از تعداد مذکور، پنج هزار و 102 نفر در هجدهم ماه جاری واکسن خود را تزریق نموده اند. تعداد تجمیعی تزریق واکسن خانم های باردار، هزار و 71 نفر بوده است. از مجموع فوق، هزار و 720 نفر در مراکز تزریق ورزشگاه و درمانگاه شهید سلیمانی، شهرک صنعتی ، مرکز مهر شهر پرند، هزار و 870 تن در شهر رباط کریم در مراکز سالن ورزشی محمدی، پلی کلینیک تامین اجتماعی، مرکز سعادتمندی و الارد، و  622 نفر در سوله بحران شهر نصیرشهر تزریق واکسن داشته اند.
رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص آمار فوتی ها عنوان کرد: در هفته گذشته نسبت به مدت مشابه از حیث فوتی ها تغییری نداشته ایم. در مقوله بستری، متاسفانه 45 نفر بستری شده اند که از تعداد مذکور 30 درصد آن متعلق به خارج از شهرستان است. از حیث نمونه مثبت pcr نیز، با کاهش قریب به 65 درصدی، 101 نفر در شهرستان مبتلا به این ویروس منحوس شده اند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 مهر 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 37