En
تاریخ : يکشنبه 4 مهر 1400
کد 8796

در شهرستان رباط کریم؛

41 پروژه با اعتباری 600 میلیارد ریالی درعملیات جهادی کلید خورد

فرماندار رباط کریم گفت: به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس، 41 کار عمرانی، عام المنفعه و جهادی در شهرستان رباط کریم افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در مراسم افتتاحیه عملیات جهادی، خدمت رسانی و محرومیت زدایی محله پرندک و الارد که با همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر دستگاه های اجرایی به همراه سردار احمد ذوالقدر، فرمانده سپاه سید الشهدا (ع) استان تهران؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن ترابی، امام جمعه شهر رباط کریم؛ سرهنگ علی اصغر شهیری، فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی (ع)، با تاکید بر هم‌ افزایی همه دستگاه‌های اجرایی برای افزایش خدمات ‌رسانی به مردم بیان کرد: هر چند که کرونا مشکلات زیادی ایجاد کرده اما هرگز نباید این ویروس مخل فعالیت و خدمات رسانی به مردم شده و در این روند اختلال ایجاد کند و حال که در شرایط دشوار اقتصادی هستیم، باید با ایجاد امید و آرامش و دستاوردهای دولت تبیین شود و نقدها نیز منصفانه مطرح گردد.
مقام عالی دولت در ادامه افزود: به یمن چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، چهل و یک کار عام المنفعه و جهادی از قبیل آسفالت، روشنایی معابر، کمک های مومنانه، کمک به امنیت پایدار و دیگر موارد با اعتباری 60 میلیارد تومان انجام خواهد پذیرفت که تعدادی انجام و برخی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد که از تعداد مذکور، 10 پروژه آن عمرانی است.


سردار ذوالقدر نیز  در ادامه افزود: کاخ ها درست نمی شوند مگر این که کوخ ها خراب شوند که ما نباید اجازه این اتفاق را بدهیم. مردم ما مردم خوبی هستند و در همه صحنه ها حضور داشته و سختی ها و مرارت های بسیاری را تحمل نموده اند. شهروندان بدانند درست است که لباس ما نظامی است اما وظیفه تلاش در راستای فقرزدایی و خدمت کردن است، چرا که اراده نطام این است و باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا با قدم های استوار تر، تاتیر گذار تر باشیم.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 مهر 1400
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 44