En
تاریخ : شنبه 3 مهر 1400
کد 8793

فرماندار رباط کریم:

زنده نگه داشتن ارزش های ایثار و وفاداری با تکریم از خانواده ایثارگران امکان پذیر است

فرماندار رباط کریم در جلسه تجلیل از شهدای کارمند گفت: امروز هم به مثابه زمان جنگ تحمیلی، شایسته است تمامی مسئولان و عزیزان انقلابی، در خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، در نخستین یادواره شهدای کارمند استان تهران که در مصلی شهر رباط کریم با حضور نماینده مردم در مجلس، امام جمعه، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان شهرستان، تعدادی از بسیجیان و خانواده شهدا برگزار شد، ضمن ادای احترام به تمامی شهدا به ویژه، 315 شهدای استان تهران و 9 شهید کارمند شهرستان رباط کریم بیان کرد: اقتدار و عزت ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و ایثارگری های ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس است که باید این اصول حفظ و حراست شود.


مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم ضمن تاکید بر ضرورت پاسداشت ارزش های ایثار و از خودگذشتگی در جامعه و تکریم خانواده شهداعنوان کرد:  جانفشانی و از خود گذشتگی خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز در عمر چهل و یک ساله از دفاع مقدس، الگوی ارزشمندی برای ملت شریف ایران بوده و هست. از این روی، ارج نهادن به خانواده های این جان بر کفان و  تکریم ارزش های والایی که این عزیزان در نظام جمهوری اسلامی برای آنها از خود گذشتگی نموده اند، وظیفه همه ماست.
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از خانواده شهدا، پرسنل کارمندمنتسب به خانواده شهدا و تعدادی از بسیجیان بااهدای تقدیرنامه تجلیل شد. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 مهر 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 39