En
تاریخ : دوشنبه 8 شهريور 1400
کد 8739

میز خدمت رئیس اداره بهزیستی رباط کریم به مناسبت هفته دولت در مصلی نماز جمعه

میز خدمت بهزیستی در راستای تکریم ارباب رجوع و دسترسی آسانتر مردم به مسوولان در حاشیه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه رباط کریم برپا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی شهرستان رباط کریم بیشترین مراجعات به خاطر هزینه‌های معیشت و درمان، اشتغال، مسکن و تشکیل پرونده در رابطه با امور بهزیستی بود که توسط رئیس بهزیستی و معاون اجتماعی این اداره کل راهنمایی‌های لازم انجام شد.
بهادر مهکی رئیس اداره بهزیستی رباط کریم در حاشیه این برنامه گفت: پاسخگویی به مطالبات افراد کم توان و تلاش برای توانمند ساختن آنها از نعمت‌های بزرگ الهی است که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد.
رئیس بهزیستی رباط‌کریم افزود: امروز بهزیستی نه تنها به معلولان و افراد کم توان خدمت ارائه می‌کند، بلکه با بررسی‌های دقیق و کارشناسی در خط مقدم کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.
وی با اشاره به ارایه بیش از ۵۰ نوع خدمات به مددجویان افزود: هدف از استقرار میز خدمت ارتباط مستقیم با مردم، دسترسی بی واسطه مردم به مدیران بدون دریافت وقت قبلی و  تکریم نماز گزاران و مراجعان است.
مهکی ادامه داد: در حوزه خدمات روزانه ، کار درمانی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، توانبخشی، ویزیت در منزل، نگهداری از معلولان و سالمندان، تامین وسایل توانبخشی، تامین مسکن، حمایت بیمه ای و اشتغال، مهارت آموزی و حرفه آموزی برای مددجویان پیش بینی شده که توسط همکاران ارائه می شود.
میز خدمت با هدف تقویت ارتباط مدیران با مردم و رسیدگی به مشکلات شهروندان هر هفته با حضور مدیران یک دستگاه در مصلای نماز جمعه شهر رباط کریم برپا می‌شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 شهريور 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 38