En
تاریخ : سه شنبه 19 مرداد 1400
کد 8700

نشست آشنایی با کلان پروژه رستا به میزبانی تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار شد

به میزبانی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، نشست آشنایی با کلان پروژه رستا در سالن بخشداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام حسين رواز، رئيس اداره تبليغات اسلامي رباط کريم 18 مرداد ماه سال جاري، گفت: نشست مشترک امور بانوان و خانواده به منظور برگزاری دوره آموزش مجازی با عنوان کلان پروژه رستا در سالن آمفی تئاتر بخشداری و با حضور اعضای کارگروه امور بانوان، خانواده، رابطین دهیاری ها، مدیران و مربیان مراکز قرآنی و فرهنگی برگزار شد.

در این نشست، نادمی، مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری رباط کریم ضمن گرامیداشت روز شهدای مدافع حرم و تقدیر و تشکر از اعضا، خواستار همکاری بیش از پیش مسئولین بانوان ادارات در راستای حل مشکلات زنان و نیز توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار شد و همچنین از همکاری بخشدار و نیز رئیس اداره تبلیغات اسلامی در راستای برگزاری این نشست قدردانی کرد.
در ادامه، حجت الاسلام حسین رواز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در خصوص آشنایی با کلان پروژه رستا و نیز برگزاری دوره آموزش مجازی ویژه بانوان توضیحاتی را بیان کرد.
وی، اضافه کرد: همچنین در این نشست قرار شد لیست دواطلبین شرکت کننده در دوره آموزشی مجازی والدگری به تبلیغات اسلامی ارسال شود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 مرداد 1400
  • ساعت 13
  • توسط تبلیغات اسلامی استانداری تهران
  • تعداد بازدید 28