En
تاریخ : دوشنبه 28 تير 1400
کد 8671

فرماندار رباط کریم در جلسه کرونا ویروس مطرح کرد:

فوتی ها، بدون تغییر و بستری ها افزایش یافت/ نمونه نست pcr، 682 نفر مثبت اعلام شده است

فرماندار رباط کریم از تلاش های کادر درمانی و دیگر اعضای ستاد، اقدامات و برنامه های انجام گرفته در راستای کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در بیستمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کووید ۱۹ در شهرستان رباط کریم مشترک با هشتمین جلسه واکسیناسیون، که به صورت ویدیو کنفرانس به ریاست استاندار تهران و با حضور اعضا برگزار شد، با قدردانی از تلاش های کادر درمانی و دیگر اعضای ستاد، اقدامات و برنامه های انجام گرفته در راستای کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا، در خصوص واکسن های تزریقی
در شهرستان بیان کرد: از ابتدای آغاز تزریق واکسن به جامعه هدف و افراد دارای بیماری زمینه ای تا کنون، 11 هزار و 906 دوز واکسن تزریق شده است.
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان در خصوص آغاز واکسیناسیون افراد بالای 60 سال که از هفته جاری آغاز شد، افزود: تا امروز 40 درصد افراد، قریب به 9 هزار نفر واکسینه شده اند که ۶۴۲۵ نفر، دوز نوبت اول و ۲۲۵۶ نفر نیز دوز نوبت دوم را دریافت کرده اند. هم چنین ۷۲۱ نفر از عوامل انتخابات نیز واکسینه شد8 اند.
مقام عالی دولت در شهرستان درب خصوص تعداغد فوتی ها نیز افزود: در قسمت فوتی ها نسبت به هفته گذشته، تغییری مشاهده نشده و متاسقانه ۱۳ نفر از شهروندان را از دست داده ایم که ۳۰ درصد آن از خارج شهرستان و تعدادی هم بستری در هفته گذشته بوده اند اما در بخش بستری ها با افزایش 26 درصدی مواجه بوده ایم و 133 نفر بستری شده اند. هم چنین در نمونه تست pcr با افزایش 24 درصدی 682 نفر تستشان مثبت شده است.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 تير 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 44