En
تاریخ : چهارشنبه 9 تير 1400
کد 8633

برگزاری جشنواره خوارزمی در شهرستان رباط کریم

مرحله استانی جشنواره خوارزمی روز دوشنبه مورخ 1400/4/7با محور ادبیات در ساختمان گروههای آموزشی منطقه رباط کریم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش رباط کریم، مرحله استانی جشنواره خوارزمی در منطقه رباط کریم درحال برگزاری می باشد، که مجید خلج معاون آموزش متوسطه این منطقه توضیحاتی را درخصوص نحوه برگزاری این جشنواره ارائه داد.
وی گفت: جشنواره خوارزمی با هدف ایجاد ،پرورش وشکوفایی استعدادها وخلاقیت های نوجوانان وتوسعه وتعمیق روحیه پژوهش ،نوآوری وحمایت مادی ومعنوی از دانش آموزان پژوهشگر برگزار می شود. طبق سالهای گذشته مرحله منطقه ای این جشنواره از زمستان سال 99 شروع شد ومرحله استانی از اول تیرماه1400درحال برگزاری می باشدکه تا 9 تیر ادامه دارد.
معاون آموزشی این منطقه گغت: این جشنواره در 6 محور (دست سازه، فعالیتهای آزمایشگاهی(کتبی)، بازارچه کارآفرینی، زبان انگلیسی،زبان ادبیات فارسی، فعالیت های آزمایشگاهی عملی وپژوهش) برگزار می شود که داوری این مرحله در ناحیه 2 شهرری انجام می گیرد.
خلج در ادامه اذعان داشت: برای مرحله کشوری هنوز دستورالعملی صادر نشده ولی چنانچه برنامه ها مانند سالهای پیش از کرونا باشد، برای دانش آموزان تایید شده در مرحله استانی کلاسهای آموزشی برگزار می شود تابرای آزمون کشوری در دبیرخانه مورد نظر آمادگی لازم را به دست آورند.
وی در پایان برای همه دانش آموزان منطقه رباط کریم آرزوی موفقت کرد واز کلیه همکارانی که در این راستا تلاش کرده اند تقدیروتشکرکرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 تير 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 13