En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 8581

نامزدهای انتخاباتی، نمایندگان خود در روز انتخابات را به فرمانداری معرفی نمایند

فرماندار رباط کریم خطاب به اعضای هیئت اجرایی در روز انتخابات 1400 گفت: اعضا باید به دور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود عمل کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در خصوص تعیین نمایندگان نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره رياست جمهوري و ششمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا بیان کرد: در حوزه های انتخابیه شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر که بیش از 10 نفر نامزد دارند، هر کاندیدا می تواند به تعداد 20 درصد شعب نماینده تا پایان وقت اداری روز سه شنبه، 25 خرداد ماه  به هیئت اجرایی فرمانداری معرفی نمایند اما این به منزله این نیست که اختصاص نماینده برای تمامی شعب الزامی است.
رئیس هیئت اجرایی شهرستان در خصوص اهمیت انتخابات عنوان کرد: اصل انتخابات، حضور پرشور مردم در عرصه این حماسه ملی و پاسخ کوبنده به تخریب و کارشکنی های دشمنان است و وظیفه اصلی ما به عنوان مسئولان انتخابات این است که با رعایت اصل بی طرفی، صداقت، شفافیت و امانتداری رای مردم را در پایان انتخابات بدون هیچ کم و کاستی تقدیم آنان کنیم.
ملکشاهی با اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روز انتخابات افزود: مجریان برگزاری انتخابات، تمام سعی شان این است که انتخاباتی قانونمند و سالم، بهتر و پرشورتر از سال های قبل برگزار نمایند. هم چنین تلاش می‌ شود، عوامل اجرایی و نظارتی که پای صندوق‌ های رای حضور دارند، از نظر سلامت بهداشتی مورد تایید شبکه بهداشت قرار بگیرند .
گفتنی است، زمان مقرر تمدید نخواهد شد. هم چنین به همراه داشتن مدارک هویتی و یک قطعه عکس الزامی است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 90