En
تاریخ : پنجشنبه 13 خرداد 1400
کد 8572

جلسه برنامه ریزی مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد و شهادت حضرت امام صادق (ع) در محل دفتر امام جمعه رباط کریم

مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵ خرداد در مصلی نماز جمعه رباط کریم برگزار می گردد.
به گزارش روابط دفتر امام جمعه شهرستان رباط کریم، در این جلسه حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه محترم شهرستان رباط کریم استفاده از ظرفیت مجازی در کنار برنامه های میدانی و اجرایی را برای بزرگداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد ضروری دانست و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط کنونی کشور،نباید از اهمیت این ایام غافل بود،بلکه باید با تمام توان برای برگزاری بزرگداشت این روزها تلاش کنیم.
ایشان با اشاره به شاخصه ی مکتب امام راحل(ره) ،اسلامیت و عشق به مردم را دو شاخصه ی مهم برشمردند و گفتند: نظام مقدس جمهوری اسلامی به معنای واقعی کلمه، نظامی مردمی است و نقش آفرینی مردم در آن موج می زند.
حجت الاسلام والمسلمین ترابی با اشاره به برگزاری مراسم سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) با رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: توصیه دائمی و همیشگی امام راحل(ره) حضور حد اکثری در انتخاباتها بود و مردم مومن و انقلابی با عمل به این توصیه در روز ۲۸ خرداد ماه حماسه ای دیگر خواهند آفرید.
در این جلسه مقرر شد روز جمعه ساعت ۱۱/۳۰ صبح (قبل از خطبه های نماز جمعه) مراسم سالگرد رحلت امام راحل(ره) و ۱۵ خرداد در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرستان و همچنین مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) غروب روز شهادت(یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶) در آستان مقدس امامزاده عماد الدین (ع) برگزار گردد که ساعت آن متعاقبا اعلام می گردد
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 خرداد 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 14