En
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد 8531

در راستای تسهیل و‌ رفع موانع تولید انجام گرفت؛

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و فرماندار شهرستان رباط کریم  از ۳ کارگاه تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی پرند

فرماندار شهرستان رباط کریم  به همراه حشمت الله عسگری؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران وو مسئولان مرتبط با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از ۳کارگاه تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی پرند بازدید کرد.  

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی به همراه حشمت الله عسگری و هیئت همراه در بازدید از شرکت تولیدی و صنعتی پایکار پنل در شهرک صنعتی فاز یک پرند که در زمینه مشاوره و راه انداری سیستمهای اتوماسیون صنعتی  و لوازم پزشکی فعالیت دارد و شرکت پاکمن و شرکت تولیدی آرد وطن، ضمن آشنایی با محصولات تولیدی این ۳ شرکت  در گفتگو با صاحبان شرکت ها، مشکلات موجود را بررسی کردند.
در جلسه ای که پس از این بازدیدها در محل شرکت پاکمن و با حضور اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد، مشکلات مطرح شده توسط مالکان سه شرکت از جمله دریافت مجوز برای توسعه عرصه، دریافت پروانه صنعتی و دریافت زمین طرح شد و توسط روسای مربوطه راه کارهای پیشنهادی خود را ارائه کردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم در این جلسه، تولید و تولید کننده را افتخار کشور و موجب برکت اقتصاد دانست و گفت: پشتیبانی و مانع زدائی از تولید سرلوحه تمام برنامه های مدیریت شهرستان است و گام های موثری در راستای پشتیبانی و مانع زدایی تولید برداشته شده است که خروجی آن  احیاء و توسعه ی 26واحدهای صنعتی در شهرستان بوده است.
فرماندار رباط کریم تصریح کرد: برخی مشکلات مطرح شده توسط صاحبان صنایع عمومیت داشته و برخی دیگر منحصر به همان واحد تولیدی است و اعضای کارگروه مصمم هستند مشکلات هر کارگاه را در همان جلسه برطرف و برای مشکلاتی که عمومیت دارند راهکارهایی با استفاده از ظرفیت های شهرستان و ستاد متناظر استانی پیشنهاد دهند و پیگیری لازم نیز از سوی فرمانداری تا حصول نتیجه انجام می شود تا تکلیف قانونی و اخلاقی کارگزاران مردم به انجام برسد.
ملکشاهی در پایان عنوان کرد: برای ایجاد ساز و کار حمایت بی واسطه از تولید، جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به صورت موردی و پس از بازدید از کارگاه ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی در محل شرکت ها برگزار گردد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 45