En
تاریخ : يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد 8526

پیام تبریک مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر رباط کریم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم، محمد حیدری در پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام محمد حیدری مدیر روابط عمومی و دبیر باشگاه خبرنگاران جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم  بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

امروز با توسعه علم و تکنولوژی دنیا به یک دهکده جهانی تبدیل شده است و وسایل ارتباطی روز دنیا ارتباط بین انسانها را آسان ساخته طوری که مردم در کمترین زمان ممکن از احوال هم در سراسر دنیا با خبر می شوند.
امروزه نقش روابط عمومی ها بیش از پیش پر رنگ و اثربخش است طوریکه در یک سازمان مانند قلب تپنده عمل میکنند و هر چه روابط عمومی یک سازمان نظام مندتر و با علم روز دنیا همراه تر باشد مسلما در انعکاس جریانات یک سازمان و ارتباط آن با خارج از سازمان موفق تر عمل خواهد کرد.
نقش روابط عمومی ها بقدری مهم است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز در این خصوص می فرمایند: روابط عمومی آینه تمام نمای مراکز، سازمان ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
بی تردید انتخاب روز روابط عمومی بیانگر اهمیت و نقش روز افزون این صنعت در دنیای ارتباطات است و ارتباطات و اطلاع رسانی به صورت حرفه ای، تخصصی و شفاف لازمه موفقیت و نیل به اهداف یک سازمان است.
اینجانب به نوبه ی خود روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و فعالان سختکوش این عرصه که قطعا فعالیتشان با هم افزایی، هم اندیشی و همسویی همراه است تبریک و تهنیت می گویم و امیددارم گرامیداشت این روز برای روابط عمومی ها موجب توسعه و تحول در این مسئولیت خطیر اطلاع رسانی باشد.
محمد حیدری 
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان رباط کریم 

 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
  • ساعت 12
  • توسط هلال احمر رباط کریم
  • تعداد بازدید 55