En
تاریخ : يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد 8525

پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر رباط کریم به مناسبت روز روابط عمومی

هادی رحیمی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان رباط کریم در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی را به تمامی همکاران تلاشگری که در حوزه ارتباطات و روابط عمومی جمعیت هلال احمر فعالیت دارند تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و هفته بزرگداشت روابط عمومی را به تمامی همکاران صدوق و تلاشگر جمعیت هلال احمر كه در حیطه روابط عمومی و ارتباطات فعالیت  مي كنند، تبریک می گویم.
دنیای امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است که اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله مي باشد.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، به گونه ای است که موفقیت سازمان‌ها و دوام آنها در عرصه‌ فعالیت ها به عملکرد روابط عمومی آنها وابسته است. روابط عمومی در سازمان به عنوان نهادی است که می تواند به صورت برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند.
بی تردید پاسخگو بودن، مخاطب محوری و اطلاع رسانی صحیح و شفاف از ویژگی های یک روابط عمومی کارآمد است و به عنوان حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسوولیت بزرگی دارند که باید در این عرصه با تلاش و همتی والا در راستای دستیابی به اهداف جمعیت هلال احمر گامهای استوار و موثری بردارند.
از همکاران صدیق، مخلص، تلاشگر و کوشای روابط عمومی در جمعیت هلال احمر که بصورت شبانه روزی در ایام تعطیل و غیر تعطیل همگام با مدیران و مسوولان در راستای اطلاع رسانی دقیق، صحیح و به موقع درخصوص رویدادها بمنظور پیشبرد اهداف سازمان تلاش می کنند بطور ویژه  قدردانی می کنم .
هادی رحیمی 
ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
  • ساعت 12
  • توسط هلال احمر رباط کریم
  • تعداد بازدید 17