En
تاریخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400
کد 8519

رماندار رباط کریم:

رفع موانع تولید کنندگان بسترساز اشتغالزایی در شهرستان است

فرماندار رباط کریم گفت: ايجاد فرصت های شغلی پايدار و حفظ وضعيت موجود اشتغال تنها با حمايت از توليد كنندگان و واحدهای صنعتي ميسر می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در دیدار با بخشدار، رئیس اداره جهاد کشاورزی و مدیران شهرک های صنعتی کاظم آباد، زواره ای و فاز یک شهر پرند در خصوص توسعه شهرک های صنعتی و همکاری مسئولان شهرستانی بیان کرد: هدف، وظیفه قانونی و تکلیف سازمانی ایجاب می‌ کند که به هر طریق ممکن در جهت توسعه شهرک های صنعتی در راستای اشتغالزایی همه جانبه گام برداریم.
نماینده عالی دولت در خصوص توسعه شهرک های صنعتی و آغاز دوباره کارخانجات عنوان کرد: دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند که با فشارهای اقتصادی و اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه، موجبات تعطیلی واحدهای صنعتی و بیکاری هزاران کارگر را فراهم کنند ولی صنعتگران با تلاش و همت اجازه ندادند که این توطئه محقق شود و توانستیم در سال گذشته با وجود همه مسایل و مشکلات اقتصادی، اشتغالزایی برای 7 هزار و 500 نفر، 14 درصد بیش از سهمیه شهرستان اشتغالزایی کنیم و شش کارخانه ای که به طور کامل غیر فعال بودند و 20 کارخانه ای که نیمه فعال بودند دوباره آغاز به کار نمودند.


 ملکشاهی در باره رفع مانع زدایی ها و گره گشایی از مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله) به نام "تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها" نامگذاری شده، عنوان کرد: شهرک های صنعتی، از مناطق صنعتی پويا و فعال در شهرستان هستند كه به واسطه نگاه ويژه دولت توانسته بسياری از واحدهای صنعتی و صنفی را در راستای اشتغالزایی در خود جای دهد.
توليد كننده و صنعتگر بايد برای ادامه فعاليت خود، به آينده اميدوار باشد و اين اميد تنها در سايه حضور مديران در صحنه در راستای همدلی و رفع موانع و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق مي شود.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 ارديبهشت 1400
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 34