En
تاریخ : يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد 8491

فرماندار رباط کریم: تامین مسکن محرومان شهرستان رباط کریم راهبردی در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر

جلسه کمیته عمرانی و زیر بنایی شهرستان رباط کریم به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل مصلای این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در این جلسه که با حضور امام جمعه معزز شهرستان و باحضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات در خصوص تامین مسکن محرومان که در قالب یک طرح ملی در شهرستان رباط کریم در حال انجام است بیان کرد: از جمله اقدامات موثر دولت در راهبرد محرومیت‌زدایی، بهبود وضعیت رفاه و توسعه شهرستان تامین مسکن برای افراد کم درآمد و محروم است.
نماینده عالی دولت در خصوص تامین مسکن گفت: مسکن یکی از نیازهای اساسی و اصلی مردم در تمامی جوامع به شمار می‌رود که تامین آن در تمامی مناطق شهری و روستایی از رویکردها و سیاست‌های حاکمیت محسوب می‌شود و سالانه بخش قابل توجهی از بودجه کشورها با این امر اختصاص می‌یابد، تامین مسکن بویژه برای اقشار آسیب‌پذیر و محرومان هم از اهمیت بالایی برخوردار است که به رفاه حال بیشتر آنان، جلوگیری از افزایش محرومیت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی و توسعه شهر کمک می‌کند.
فرماندار رباط کریم درادامه افزود: در شهرستان رباط کریم اقدامات خوبی در زمینه مسکن انجام شده و روستای منجیل آباد پایلوت مسکن محرومان در شهرستان رباط کریم محسوب می گردد که امید است با حمایت بنیاد مسکن استان تهران مشکلات این پروژه مرتفع گردد و شاهد افتتاح این طر باشیم.
در پایان این جلسه وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اعلام آمادگی خیّر برای ساخت ۲۱ مسکن برای مددجویان کمیته امداد امیدوارم هر چه زودتر زمین مورد نیاز در اختیار خیر  قرار گیرد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 29