En
تاریخ : شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد 8485

بازدید سرزده فرماندار از بیمارستان مهر شهر پرند

فرماندار رباط کریم به همراه بخشدار مرکزی از بیمارستان بخش خصوصی شهر پرند بازدید به عمل آورد و در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی طی بازدید از بیمارستان 96 تختخوابی مهر پرند که به همت بخش خصوصی در شهر پرند افتتاح شده و در حال انجام اقدامات اجرایی است، بیان کرد: این بیمارستان در مساحتی 26 هزار متر مربعی از چندین سال قبل افتتاح شده بود اما به دلیل شرایط اقتصادی پیشرفت کار متوقف شد و از سال 98 دوباره به صورت جسته گریخته آغاز به کار کرد و در تیرماه سال گذشته تنها پیشرفت 20 درصدی داشت.


نماینده عالی دولت در ادامه افزود: امروز در بازدید به عمل آمده شاهد رشد فیزیکی 45 درصدی بودیم و امید داریم تا شهریور ماه و آغاز هفته دولت، بخش اورژانس آن به بهره برداری رسیده و بتوانیم شاهد ارائه خدمت به شهروندان باشیم.
وی در خصوص افزایش سرانه بخش درمانی و سلامت افزود: یکی از اولویت های دولت تسهیل دسترسی به خدمات درمانی است و با توجه به کمبود سرانه بهداشتی و درمانی در شهرستان، ‌با افزایش میزان تخت‌های بیمارستانی می ‌توان شبکه‌ های بهداشت، خانه های بهداشت و پایگاه‌های بهداشت و درمان را تقویت کرد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 ارديبهشت 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 66