En
تاریخ : پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد 8480

فرماندار رباط کریم گفت:

روز قدس، تجلی و نماد وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است / کرونا نمی‌تواند روز قدس را گرفتار فراموشی کند

فرماندار رباط کریم گفت: کرونا نمی‌تواند روز قدس را گرفتار فراموشی کند و دنیا بداند که این روز فراموش شدنی نیست زیرا آرمان امام و انقلاب اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در خصوص راهپیمایی روز قدس بیان کرد: امسال با توجه به شرایط بحرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا باید از ظرفیت فضای مجازی و تبلیغات محیطی برای تبیین روز قدس استفاده شود.
نماینده عالی دولت  اظهار داشت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، استفاده از ظرفیت رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی برای تبیین فلسفه و اهمیت این روز جهانی برای مردم ضرورت پیدا می کند.
فرماندار رباط کریم  گفت: در زمینه برگزاری راهپیمایی یا تجمع به منظور روز جهانی قدس، شهرستان رباط کریم تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است، بنابراین طبق اعلام این ستاد هیچ برنامه ای برای روز قدس نداریم.
ملکشاهی با اشاره به اینکه اهمیت روز قدس بر هیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: روز جهانی قدس، روز اتحاد امت اسلامی علیه سیاست های ظالمانه و تفرقه افکنانه آمریکا و اسرائیل است.
این مقام مسئول اظهار داشت: ابتکار با بصیرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، باعث شد بیت المقدس برای همیشه در تاریخ ماندگار و سربلند بماند و دشمنان نتوانند به اهداف خود برسند.
وی در پایان یادآور شد: درست است که امسال به خاطر مسائل مرتبط با کرونا راهپیمایی نخواهیم داشت، اما ذهنمان، قلبمان و هدفمان کماکان با فلسطین است و خواهد ماند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 14