En
تاریخ : چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400
کد 8475

تشکیل دومین جلسه کارگروه اشتغال در فرمانداری رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: با اجرای مصوبات در راستای زمینه تحقق شعار سال؛ مشکلات، تهدیدها و فرصت های موجود روشن خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور نماینده بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان تهران، بخشدار و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات حوزه فرماندار برگزار گردید، پس از شنیدن گزارشات مطروحه از وضعیت ثبت اشتغال در سامانه رصد، وضعیت کارورزی ادارات و هم چنین طرح مشوق بیمه ای برای شرکت های تولیدی صنعتی توسط روسای ادارات، بیان کرد: ۷۶ مورد طرح اشتغالزایی و نزدیک به ۳ میلیارد تومان تسهیلات در روستاهای شهرستان رباط کریم انجام شده که در سال جدید بر این ظرفیت به طور قطع افزوده خواهد شد.


نماینده عالی دولت در ادامه افزود: ادارات شهرستانی سهم کارورزی اداره متبوع را هر چه سریع تر از سامانه رصد دریافت و به دبیرخانه کارگروه اعلام کنند. هم چنین فعالیت های انجام شده در زمینه طرح مشوق بیمه در روستاها را به بنیاد برکت برای تسهیلات اشتغالزایی اعلام نمایند. همین طور فنی حرفه ‌ای با همکاری بخشداری، آموزش‌های لازم برای جذب نیرو در شهرک های صنعتی را در دستور کار خود قرار دهند.
وی در خصوص برگزاری کارگروه اشتغال هر دو هفته یکبار اظهار کرد: نیازسنجی های شهرک های صنعتی در زمینه های آموزشی، علمی و صنعتی احصا شود و بخشدار و مسئولان مربوطه پیگیر موضوع بحث توسعه شهرک های صنعتی ۱۸ هکتاری، شهرک صنعتی گلخانه پرند و رفع مشکل شهرک کامیون داران و مجتمع عرفان تا حصول نتیجه باشد.
 

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 53