En
تاریخ : چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
کد 8450

داوطلبانی که کاندید شدند/ امروز، اعلام اسامی تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: دواطلبان رد صلاحیت شده از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز می تانند شکایت خود را تقدیم هیئت نظارت استان نمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در خصوص تایید یا رد صلاحیت داوطلبان بیان کرد: رسیدگی به صلاحیت ۳۰۶ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پس از بررسی هیئت نظارت شهرستان به پایان رسید.
رییس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان در خصوص تعداد رد صلاحیت شده ها عنوان کرد: از 310 داوطلب ثبت نام شده، چهار نفر در همان روزهای نخستین انصراف خود را اعلام کردند و از مجموع نفرات باقیمانده، 113 نفر رد صلاحیت شدند که 75 نفر مربوط به شهر پرند، 38 داوطلب ثبت نام شده در شهر رباط کریم و هفت نفر در نصیرشهر بوده اند.
مقام عالی دولت با اشاره به تایید صلاحیت شوراهای پنجم شهر بیان کرد: از 193 نفر تایید صلاحیت شده،یک نفر از شورای اسلامی شهر پرند، یک نفر از شورای اسلامی شهر رباط کریم و دو نفر از شورای اسلامی نصیرشهر تایید صلاحیت شده اند.
وی در خصوص نحوه اطلاع رسانی به شهروندان افزود: در بازه زمانی امروز با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد و آن ها با حضور در فرمانداری و مراجعه به واخد حراست برگه تایید یا رد صلاحیت خود را دریافت خواهند اومد.
ملکشاهی درباره نحوه اعتراض داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر افزود: دواطلبان رد صلاحیت شده در هیئت اجرایی و نظارت شهرستان از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز فرصت دارند شکایت خود را به هیئت نظارت استان ارائه کنند و طی ۱۳ روز، رسیدگی و بررسی نهایی شکواییه ها بررسی خواهد شد و ابلاغ نظر قطعی و نهایی هیئت نظارت استان در خصوص نتیجه شکایت داوطلبان به ستاد انتخابات استان تهران در ظرف یک روز ارسال خواهد بود. هم چنین در روز بیست و سوم ابلاغ نظر قطعی و نهایی هیئت نظارت استان توسط فرمانداری به داوطلبانی که شکایت کرده بودند اعلام خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 944