En
تاریخ : يکشنبه 29 فروردين 1400
کد 8422

بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از محورهای شهرستان رباط کریم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از محورهای موصلاتی رباط کریم و بهارستان بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، ظهر پنج شنبه محمد رضا زمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای رباط کریم و بهارستان به همراه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از محورهای موصلاتی رباط کریم و بهارستان بازدید به عمل آورد.
زمانی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: ضمن بررسی و بازدید میدانی از محور آزاد راه تهران-ساوه و محور قدیم رباط کریم به ساوه، راهدارخانه عوارضی اول و دوم، عوامل و ماشین آلات، مشکلات و چالش های موجود مطرح و مورد بررسی و آسیب شناسی قرار گرفت.
وی افزود: در راستا ارتقا سطح ایمنی محورهای موصلاتی تحت مسئولیت این شهرستان و رفع معضلات و مشکلات موجود در پروژه بهسازی و روکش محور قدیم رباط کریم-ساوه مورد چاره اندیشی و راهکارهایی در دستور کار  قرار گرفته است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های رباط کریم و بهارستان بیان داشت: در این بازدید مسائل مرتبط با ارتقای ایمنی راههای شهرستان های رباط کریم و بهارستان عنوان شدو در خصوص رفع مشکلات و معضلات آن از جمله لکه گیری هندسی، خط کشی محورها، احیای علائم اخباری و انتظامی و غیره تمهیداتی اندیشیده شد.
وی در پایان افزود: امید است به یاری خداوند متعال با همراهی دلسوزانه متصدیان امر و مسئولین شهرستان به زودی شاهد بر طرف شدن معضلات موجود و نیل به مطلوب در این منطقه باشیم تا به بهترین شکل ممکن به مردم عزیزمان خدمت کرده باشیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 29 فروردين 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 6