En
تاریخ : دوشنبه 19 آبان 1399
کد 7944

خبر خوش فرماندار رباط کریم؛

افزایش طرح توسعه در شهرک زواره ای تایید شد/ تامین اعتبار 5 بیلیون ریالی برای چرخیدن چرخ اقتصاد

فرماندار رباط کریم در خصوص اشتغالزایی 900 نفر با اجرای طرح توسعه گفت: با وجود تنگناهای اقتصادی، صنعتگران و تولید کنندگان شهرستان رباط کریم، تهدیدها را به فرصت شکوفایی استعدادها و توانمندی های نهفته تبدیل کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی با افزایش طرح توسعه ۵ هکتاری کارخانه میهن آلومنیوم غدیر واقع در شهرک صنعتی زواره ای بیان کرد: پیرو بازدید روز یازدهم ماه جاری از کارخانه آلومنیوم که جزو تولیدکنندگان و صادر کنندگان قطعات مورد نیاز سازمان هوافضا، صنایع موشکی و سایت های هسته ای در کشور است، نیاز به طرح توسعه جهت اشتغالزایی در سال جهش تولید در دستور کار قرار گرفت که با رایزنی های انجام شده، مجوز این مهم با مشارکت ۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی محقق شد.
نماینده عالی دولت با اشاره به جزییات طرح توسعه کارخانه مذکور، عنوان کرد: با اجرایی شدن طرح توسعه ۵ هکتاری این شهرک صنعتی که یک طرح ملی است، اشتغالزایی ۷۰۰ نفر در سال جهش تولید در شهرستان فراهم می شود. کما این که سرمایه در گردش آن برای تامین 150 تن مواد مورد نیاز با هزینه ای کیلویی 60 هزار تومان به طور کامل در داخل کشور فراهم می شود.
گفتنی است، در این کارخانه، اکنون ۲۰۰ نفر به صورت دوشیفته مشغول به فعالیت هستند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 آبان 1399
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 33