En
تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1399
کد 7894

ملکشاهی: نیروی انتظامی، حافظان همیشه بیدار و پرتوان نظم و امنیت شهرستان رباط کریم هستند

فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه امام جمعه و برخی از اعضای شورای تامین این شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی از کلانتری 11 بازدید و در پایان با اهدای لوح از مسئولان نظم و امنیت این شهرستان تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباکریم، نظام ملکشاهی به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه حجت السلام و المسلمین حسن ترابی؛ امام جمعه شهرستان، اعضای شورای تامین شهرستان و برخی از مسئولان شهرستان با حضور در کلانتری 11 رباط کریم از این کلانتری بازدید و با رییس و پرسنل دیدار نمود و ضمن قدر دانی از زحمات انجام شده در خصوص نظم و امنیت بیان کرد: ماموران جان بر کف نیروی انتظامی با هوشیاری و بر اساس قانون اقدامات خود را انجام می‌دهند تا مردم همواره در آرامش زندگی کنند و امنیت و آرامش در جامعه برقرار باشد.
نماینده عالی دولت با بیان اینکه نیروی های مسلح در مورد امنیت مردم با کسی شوخی ندارند، تصریح کرد: به رغم وجود برخی مشکلات، نیروی انتظامی هیچگاه به بن بست نرسیده و مشکلات را پشت سر گذاشته است.
وی تاکید کرد: این نیروهای مقتدر با اقتدار مقابل اشرار و قانون شکنان ایستاده و هیچگاه با مخلان نظم و امنیت مماشات نکرده اند.
ملکشاهی با بیان اینکه مردم رباط کریم، مردمی آگاه و بصیر هستند، افزود: مردم رباط کریم قدردان کسانی هستند که صادقانه به آنها خدمت رسانی می کنند.
فرماندار رباط کریم در ادامه گفت:  وظیفه شناسی، اخلاق مداری، تعهد، ایمان و روحیه بالای ماموران انتظامی ری سبب ایجاد نظم اجتماعی و بالا رفتن سطح امنیت در این شهرستان شده است.
لازم به ذکر است در پایان ضمن قدردانی از تلاش های سترگ و والای نیروی انتظامی در برقراری نظم و آرامش با اهدا ی لوح تقدیر به پرسنل کلانتری 11 از خدمات پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی تجلیل نمود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 آبان 1399
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 29