En
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 7024

تعطیلی اصناف غیر ضروری تا 13 فروردین/ فروشگاه های عرضه مایحتاج ضروری هم چنان مشغول خدمت رسانی

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم گفت: در راستای حفاظت و صیانت از سلامت مردم در برابر کرونا ویروس تا پایان تعطیلات نوروزی اصناف غیر ضروری در سطح شهرستان تعطیل خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، منصور سالکی در خصوص تعطیلی تمامی اصناف غیر ضروری تا پایان تعطیلات بیان کرد: طی ابلاغ بخشنامه استانداری تهران، برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا تمامی اماکن غیر ضروری، واحدهای صنفی و مراکز تجاری تا 13 فروردین ماه تعطیل خواهند بود و  اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی موظف به نظارت بر حسن اجرای این مصوبه خواهند بود.
سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم در ادامه از باز بودن اماکن توزیع اقلام ضروری خبر داد و افزود: از امروز تنها واحدهای صنفی عرضه کننده اقلام ضروری شامل داروخانه ها، پمپ بنزین ها، فروشگاه های زنجیره ای، تره بارها، عرضه کنندگان مواد پروتئینی، سوپر مارکت ها و نانوایی ها از جمله واحد‌هایی هستند که کماکان می ‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
سالکی با در خواست از مردم برای ماندن در منزل برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا عادی شدن شرایط، اظهار کرد: در شرایط فعلی خانه‌های مردم امن ‌ترین مکان برای حفظ آنان از ابتلا به ویروس کروناست و شهروندان عزیز مطمئن باشند که مسوولان برای عادی شدن شرایط و رفع این خطر نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند و هرگز از پای نخواهند نشست.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 68