En
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 7022

بازدید عیدانه سالکی از پایگاه های جمعیت امداد و نجات هلال احمر

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم از ایستگاه های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی پایگاه های جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، منصور سالکی در بازدید نوروزی از پایگاه های جمعیت هلال احمر شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر، ضمن تبریک عید از تلاش مجدانه نیروهای سرخ و سفیدپوش در ارائه خدمات مطلوب به مسافران قدردانی کرد و با اشاره به ضدعفونی کردن خودروهای عبوری نوروزی افزود: غربالگری سلامت سرنشینان خودروها و تست تب سنج مسافران عبوری برای سلامت جان شهروندان تا پایان تعطیلات به صورت شبانه روزی انجام می شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم با اشاره بر نقش موثر نجاتگران هلال احمر در ارائه خدمات به مسافران نوروزی، امداد رسانی به حادثه دیدگان و کاهش تلفات حوادث جاده ای عنوان کرد: حضور نیروهای هلال احمر در جاده ها مایه امنیت و آرامش مسافران است و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا،  انجام تب ‌سنجی مسافران با همکاری مردم فعال است تا بتوانیم از ورود افراد مبتلا به کرونا به شهرستان جلوگیری کنیم.
 سالکی در ادامه، همکاری مردم با مدافعان سلامت را کلید اصلی شکست ویروس کرونا برشمرد و افزود: حلقه مفقوده شکست کرونا حضور مردم درخانه هایشان است تا زنجیره شیوع این ویروس منحوس قطع شود. از این روی، از مردم تقاضا داریم ضمن همکاری های انجام شده تاکنون در ادامه نیز از سفر و حضور در محل های پر تجمع پرهیز کنند تا با همکاری همه این ویروس اپیدمی شده در دنیا را شکست دهیم.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 30