En
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398
کد 6969

جلسه هماهنگی جشن نیکوکاری در پرند برگزار شد

ریاست کمیته امداد شهر پرند با امام جمعه این شهر در خصوص بر پایه ای جشن نیکوکاری دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهر پرند،در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین احمد عبداله زاده پاشاکی ضمن تشکر از آقای محمدی و زحمات همکارانشان بیان کرد: با این که وضعیت معیشتی قالب مردم شهر پرند از سایر شهر ها ضعیف تر است ولی وضعیت امداد رسانی و کمک معیشتی اداره کمیته امداد در شهر پرند از بسیاری از شهرها بهتر و بیشتر است.
امام جمعه شهر پرند در ادامه افزود: از مسئولین شهر و ادارات درخواست می نمایم که با همدلی در پویش پرند شهر مهربانی شرکت و همکاری لازم را با کمیته امداد امام خمینی ره پرند داشته باشند.
محمدی مهینی، رئیس کمیته امداد امام خمینی شهر پرند در ادامه در خصوص برنامه ریزی پایان سال جهت کمک به افراد نیازمند این نهاد گفت: با توجه به دغدغه  مسئولان محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران و با برنامه ریزی های پیش بینی شده، در صدد رفع نیازهای اولیه و پوشاک خانوارهای تحت پوشش هستیم تا در پایان سال همه خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) پرند از حداقل های سفره عید برخوردار باشند.
وی در ادامه افزود: اداره کمیته امداد شهر پرند بیش از ۱۱۰۰  خانوار را تحت پوشش دارد و به بیش از ۲۲۰ دانشجو و دانش آموز کمک هزینه تحصیلی و معیشتی مساعدت می کند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 13