En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 6957

انتقام دلاورانه شهروندان دیار کریمان در پای صندوق های اخذ رای

فرماندار رباط کریم گفت: مهم ترین سرمایه دولت و نظام برای عبر از پیچ و خم های توطئه های دشمنان از انقلاب تاکنون، حضور و مشارکت آگاهانه مردم بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص حضور و مشارکت مردم در شعب انتخاباتی شهرستان رباط کریم تبیان کرد: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رای، انتخاباتی باشکوه و پر شور را به رخ جهانیان کشیدند.
نماینده عالی دولت با بیان الکترونیکی برگزار شدن انتخابات تشریح کرد: با عمل به منویات امام راحل (ره) که فرمودند برای حل مسایل اساسی، مراجعه به افکار عمومی و مشارکت دادن همه مردم در تصمیمات کلان کشور باید به عنوان یک اصل مدنظر باشد از این روی برای صیانت از آرای مردمی، مردمسالاری دینی و برگزاری سالم انتخابات، تمام فرآیند انتخابات به جز اخذ رای و شمارش آرا الکترونیکی است و مردم به دلیل ثبت کد ملی در دستگاه های احراز هویت تنها امکان یک بار رای دادن را دارند.


فرماندار رباط کریم با اشاره به حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای عنوان کرد: بار دیگر مردم دیار کریمان لبیک گویان حمایت خود را به منصه نمایش جهانیان گذاشتند و مشت محکمی بر دهان استکبار کوبیده و نقشه های خبیثانه شان را نقش بر آب کردند و ثابت کردند فارغ از جناح ‌بندی‌ های سیاسی ایران را دوست دارند و به آن عشق می ورزند.

 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 42