En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 6954

حضور خبرنگاران برای پوشش خبری انتخابات در رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: اهالی رسانه خبرگزاری‌های داخلی در راستای پوشش خبری حضور مردمی و تهیه گزارش از ستادهای انتخاباتی در جمع ملت شریف رباط کریم حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص این حضور بیان کرد: با برنامه ریزی های به عمل آمده، کسب مجوزهای لازم و رایزنی های انجام شده، 15 نفر از خبرنگاران و عكاسان خبرگزاری ها ی برتر داخلی و سرپرستان شهرستانی برای مخابره شور حضور مردمی، تهيه عكس، فيلم و گزارش از ستادهای انتخاباتی و گفت‌و‌گو با مردم در دیار کریمان حضور یافتند.
نماینده عالی دولت  دلیل این حضور را به تصویر کشیدن وفاق مردمی و همدلی با نظام و دولت دانست و افزود: باتوجه به شرایط پسا برجام، تحریم، تهدید و توطئه های دول شرق و غرب، شرایط منطقه ای و داخلی؛ برای تضییف روحیه مردمی، کم رنگ نشان دادن حضور مردمی، و وجود حساسيت انتخابات مجلس كه جهانيان به تماشای آن نشسته ‌اند، حضور اين خبرنگاران از اهمیت ویژه ای در راستای انعکاس واقعیت ها برخوردار است.
وی در ادامه افزود: حضور اهالی قلم در شعب اخذ رای و گفتگو با مردم و رای دهندگان نشان از برقرای مردمسالاری دینی در راستای صداقت، شفافیت و حمایت مردمی از نظام و دولت دارد که این جلال حضور را به رخ جهانیان بکشند.

 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 43