En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 6953

رای فرماندار در صندوق آرا جا خوش کرد/ مردم اول وقت به شعب انتخاباتی مراجعه کنند

فرماندار شهرستان رباط کریم رای خود را به صندوق مسجد سید الشهدا (ع) در شهر رباط انداخت.
معصومه کوشکستانی- به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی انتخابات را نمایش اقتدار و عزت ملی دانست و بیان کرد: مردم با مشارکت در انتخابات علاوه بر تقویت اقتدار و عزت خود در تعیین سرنوشت سیاسی کشور سهیم هستند.
نماینده عالی دولت با بیان صیانت از آرای مردمی عنوان کرد: شهرستان رباط کریم دارای ۱۳۱ شعبه انتخاباتی است که برای خلق حماسه ای دیگر، امروز میزبان شهروندان و حامیان ۳5  کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و ۱۴ کاندید خبرگان رهبری خواهد بود.
ساداتی در ادامه افزود: تمام روند انتخابات به استثنای اخذ رای از ساعت 8 صبح به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و از این روهر کدام از داده‌هایی که در شعبه ها در دستگاه احراز هویت ثبت و درج می شود به صورت آنلاین به ستاد انتخابات کشور منعکس خواهد شد.
وی در پایان با بیان اینکه از مردم می ‌خواهیم که اول وقت به شعب انخاباتی مراجعه کنند، اظهار کرد: از مردم می خواهم هر چه زودتر نسبت به حضور در مکان های پیش بینی شده برای اخذ رای، مراجعه و از کاندید مورد نظر خود حمایت کنند و برای جلوگیری از تجمع در آخر وقت، رای دادن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند چرا که پس از ساعت مقرر به هیچ وجه رایی حتی به صورت دستی ثبت نخواهد شد.
 

 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 62