En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 6951

استارت حماسه آفرینی در دیار کریمان زده شد

فرماندار رباط کریم گفت: تمهیدات اجرایی خلق برگ زرین دیگری در چهل و یکمین بهار انتخابات در حوزه های مختلف شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص آغاز و اجرایی شدن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: برگزاری باشکوه انتخابات با رعایت مر قانون و در فضای امن و با نشاط، راهبرد اصلی ما در صیانت از آرای مردمی در برگزاری انتخابات مجلس است.
نماینده عالی دولت با تاکید براین که امروز روز تعیین سرنوشت مردم است و رسانه‌ها باید خارج از تفکرات و سلایق سیاسی مردم را برای حضور در پر شور تر انتخابات تشویق کنند، عنوان کرد: انتخابات خط قرمز ماست و آبروی نظام از این روی ورود همه سلایق و احزاب سیاسی با همکاری اصحاب رسانه می تواند دلیل متقنی برای انتخاب اصلح و شایسته ای شهروندان برای خلق حماسه ای دیگر باشد.
وی صیانت از آرای مردمی را اصول اصلی دموکراسی و مردمسالاری دینی دانست و افزود: برای حفظ انسجام ملی و حفظ حیثیت افراد با رعایت اصل قانون مندی، بی طرفی، صیانت آرای مردمی، برخورد با تخلفات و برقراری امنیت، بستری برای حضور و مشارکت حداکثری مردم فراهم نموده ایم و شهروندان نیز بار دیگر ثابت کردند به مثابه همیشه برای حمایت از نظام و دولت هم دل، هم گام و هم پیمان هستند.
 

 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 16