En
تاریخ : جمعه 25 بهمن 1398
کد 6916

انتخابات پرشور اقتدار و عزت کشور را بدنبال دارد

فرماندار رباط کریم گفت: امروزه بر همگان واجب است برای مستحکم تر کردن پایه های کشور با وحدت، تعامل و وفاق درسایه توجه به منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی با حضور در نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته رباط کریم که به امامت حجت الاسلام المسلمین حسن ترابی اقامه شد، ضمن تبریک روز زن و مادر در خصوص اهمیت نماز جمعه بیان کرد: نماز جمعه باعث حرام شدن آتش جهنم است بر بدن و موجب آسان شدن ترس و هول قیامت و کشیده شدن قلم عفو بر جرائم اعمال گذشته است و ثواب شرکت در نماز جمعه برا ی کسی که قادر به انجام حج نیست، برابر با حج است.
نماینده عالی دولت در ادامه با تاکید بر ارتقای سطح همکاری و همفکری مسئولین با نهاد نماز جمعه عنوان کرد: با توجه به این که نخستین پایه های انقلاب از مسجد و با روحانیت شروع شده، زیبنده است در شرایط فعلی کشور، در جهت ایجاد دلگرمی در مردم و تقویت پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولان با حضور خود بیش از هر زمان دیگری در تقویت این پایگاه گام بردارند.
وی در ادامه با بیان نزدیکی به روزهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس در دوم اسفند ماه، اظهار کرد: حضور آگاهانه، پر شکوه، با صلابت و پر رنگ مردم در انتخابات، اقتدار و سربلندی نظام و کشورمان را به دنبال خواهد داشت، از این روی بر مردم واجب است با شناخت درست و منطقی در صدد انتخاب کاندیدای اصلح مورد نظرشان برآیند تا علاوه بر تعیین سرنوشت خود، دین خود را به نظام جمهوری اسلامی و کشور ادا کنند.
وی افزود: برخی با دامن زدن به هیجانات احساسی انتخابات به دنبال این هستند که عملکرد و دستاوردهای دولت و نظام را کمرنگ جلوه دهند و میان نظام و مردم شکاف ایجاد کنند غافل از اینکه مردم هوشمند ما بار دیگر با رصد اینگونه مسائل و به توصیه بزرگان این نظام اینگونه تحرکات را خنثی خواهند کرد.

 
  • نوشته شده
  • در جمعه 25 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 17