En
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398
کد 6915

55 جایگاه تبلیغات کاندیدا در شهرستان رباط کریم مشخص شد

فرماندار رباط کریم گفت: 55 نقطه از سطح شهرستان به عنوان جایگاه تبلیغاتی برای نصب پوسترهای داوطلبان یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص تعبیه مکان های جانمایی شده تبلیغات کاندیدا توسط فرمانداری بیان کرد: با توجه به آغاز تبلیغات کاندیداها و لزوم تعیین مکان مناسب، 55 نقظه برای این مهم در سطح شهرستان در نظر گرفته شده که بنا به فراخور شهرستان بر تعداد آن افزوده خواهد شد.
نماینده عالی دولت در خصوص جزییات این مکان ها تشریح کرد: از تعداد مذکور، 36 نقطه در شهر رباط کریم، 15 مکان در شهر جدید پرند و 4 نفطه برای شهر نصیرشهر در نظر گرفته شده است که کاندیدا موظف هستند همه تبلیغات خود اعم از پوستر، تراکت و دیگر موارد را با توجه به سایزهای اعلام شده تنها در این اماکن مورد رصد شهروندان قرار دهند.
وی با فصل الخطاب خواندن قانون، کاندیدا را ملزم به رعایت اجرای صحیح قوانین دانست و افزود: بر همه کاندیدا الزام است که با رعایت قانون و احترام به حقوق شهروندان تنها در صدد برقراری امنیت شهر و ایجاد شور انتخاباتی در چارچوب قوانین باشند نه تخریب له یا علیه کاندیداها.
رییس هیئت اجرایی شهرستان رباط کریم با بیان تخلفات انتخاباتی تشریح کرد: بر طبق ماده 59 قانون انتخابات، انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی نامزدها و استفاده از تریبون صدا و سیما، میز خطابه نماز جمعه، استفاده از بودجه دولتی  ممنوع بوده و شخص خاطی مجرم شناخته خواهد شد.
فرماندار رباط کریم با اشاره به آغاز و پایان زمان تبلیغات، گفت: مهلت تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز به یک هفته است و سکوت تبلیغات در ساعت 8 صبح روز پنج شنبه برای ورود به ایستگاه نهایی رقابت در روز جمعه و حضور مردم پای صندوق های رای برقرار خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 26