En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 6909

ساداتی: ساعت صفر، آغاز زمان تبلیغات نماینده هایی که کاندیدا شدند/ انتخابات مجلس، نماد مردم سالاری دینی در کشور/ رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات سرلوحه امور قرار گیرد

فرماندار رباط کریم گفت: کاندیداها و حامیان آنان بر اساس عمل به قانون در برگزاری برای خلق حماسه ای دیگر برای برگزاری اتخابات سالم، پرشور و مردمی نقش آفرین باشند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی با اعلام لیست نهایی تعداد داوطلبان تائید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان بیان کرد:103 نفر در شهرستان رباط کریم برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در موعد مقرر ثبت نام کردند که پس از بررسی صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان 38 نفر برای ورود به بهارستان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
رییس حوزه انتخابیه شهرستان های رباط کریم و بهارستان با اشاره زمان شروع و پایان فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فعالیت های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده به مدت یک هفته، از نخستین دقیقه بامداد روز پنجشنبه، بیست و چهارم بهمن ماه آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ یکم اسفند ماه  تبلیغات پایان می یابد.
فرمانداری رباط کریم انتخابات را نماد مردمسالاری دینی دانست و ادامه داد:  با وجودی که دیروز مردم همیشه در صحنه به عنوان حامی نظام و دولت بار دیگردر راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر رقم زدند اما نباید فراموش کرد که امروز با توطئه‌ های پیچیده‌ای مواجه ‌ایم که اگر به آن توجه نکنیم با چالش‌های بزرگی روبه رو خواهیم شد. اگر بخواهیم در برابر دشمن بایستیم باید با وفاق و وحدت به رویداد بزرگ ملی در اسفند ماه توجه داشته باشید چرا که انتخابات نماد مردم سالاری دینی است .
فرماندار رباط کریم برقراری امنیت، بی طرفی و صیانت از آرای مردمی را لازمه امور مجریان انتخابات دانست و ادامه داد: با هماهنگی های برقرار شده و تعامل با هیئت های بازرسی و نظارت، اکنون تمام بسترهای لازم برای مشارکت و حضور حداکثری مردم در سطح شهرستان فراهم است.
رییس هیئت اجرایی شهرستان رباط کریم؛ با بیان برقراری امنیت کامل از سوی فرمانداری برای همه کاندیدا به طور یکسان، تشریح کرد: در راستای تامین امنیت تا حصول نتیجه برای نامزدها در روز دوم اسفند وجود نخواهد داشت و امنیت ستادهای انتخاباتی کاندیدا به صورت یکسان و به طور کامل تامین خواهد شد.
وی با اشاره به جایگاه ارشمند مجلس در کشور، اخلاق مداری نامزدها و حامیان آنان را در زمان تبلیغات خواستار شد و تاکید کرد: بهره گیری از نصایح بزرگان و رعایت  اخلاق اسلامی در رقابت، نصب العین قراردادن قوانین و مقررات را از مهمترین عوامل برگزاری انتخابات سالم عنوان کرد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • ساعت 20
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 30