En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 6903

برای حضور در راهپیمایی فجر انقلاب؛

دعوت ساداتی از شهروندان دیار کریمان برای حضور در راهپیمایی طلیعه انقلاب

فرماندار شهرستان رباط کریم به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با صدور پیامی این روز ملی و حماسی را شادباش گفت و از عموم مردم خطه دیار کهن برای خلق حماسه ای دیگر دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، متن پیام سید مهدی ساداتی به شرح زیر است:
مردم با بصیرت، فهیم، انقلابی و ولایت مدار شهرستان رباط کریم به خوبی آگاه هستند که آبیاری درخت تنومند و پاسداری از خون 3 هزار شهید راه حق بر باطل، جز با حضور پر شورشان در چهل و یکمین فجر انقلاب محقق نخواهد شد. از این روی با همدلی و وفاق با یکدیگر، دگر بار برای پاسداری از خون شهدا، آرمان های امام راحل (ره)، تبعیت از فرمانده معظم کل قوا و شکست مستبدان داخلی و خارجی فردا با شور حضور مردمی حافظه تاریخی جهان را تازه خواهیم کرد.
به طور قطع، اکنون که شاهد تقارن راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت سردار مقاومت و پیوند آن به انتخابات دوم اسفند هستیم، مردم غیور ایران با مشارکت حداکثری و حماسه سازی دیگری در دو مانور پیش روی، بیش از پیش در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی در کنار نظام و دولت خواهند بود.
از این سربند؛ اینجانب بر خود لازم می دانم،  با تبریک و تهینت فرا رسیدن روزهای پیش روی به ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم مومن، متعهد و انقلابی شهرستان رباط کریم، از همه ملت بصیر و متدین خواستارم با حضور و مشارکت یکپارچه و گسترده خود در راهپیمایی فجر 98، ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های مقدس شهدا، معمار کبیر انقلاب (ره) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، فردا حماسه دیگری آفریده و جهان را به شگفتی وادارند.
در پایان سرافرازی جاودانه مام وطن، رشد و شکوفایی بیش از پیش آن و حفظ انسجام و همبستگی ملت شهید پرور ایران اسلامی را از درگاه خداوند باری تعالی خواهانم. ایدون باد.
سید مهدی ساداتی
فرماندار شهرستان رباط کریم
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 15