En
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 6898

با محوریت انتخابات؛

نشست توجیهی نمایندگان فرماندار برگزار شد

فرماندار رباط کریم گفت: تمام تلاش وزارت کشور و متولیان انتخابات، صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین است و به هیچ احدی اجازه نخواهیم داد شائبه ای در روند انتخابات ایجاد کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در نشست با نماینده های فرماندار در شعب کسب آرای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در سالن همایش اداره آموزش و پرورش برگزار شد، در خصوص اهمیت این دوره از انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری شهروندان بیان کرد: انتخابات یکی از عرصه هایی است که دشمن تلاش می کند با کمرنگ نمایش دادن حضور مردم در پای صندوق های رأی، میثاق و وفاداری مردم را به نظام و انقلاب کمرنگ نشان دهند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، از این روی متولیان برگزاری انتخابات  باید با هشیاری و بصیرت در برابر توطئه های بیگانگان سیلی محکمی بر صورت دشمنان نظام بنوازند.
نماینده عالی دولت در ادامه افزود: نمایندگان فرماندار باید با قانون مداری، بی طرفی، صیانت از آرای مردمی و ایجاد فضای امن برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای در دستور کار شعب قرار گیرد.


وی با اشاره به پاسداشت آرای مردمی و جلب اعتمادشان عنوان کرد: نمایندگان فرماندار با عمل به قانون از بی نظمی در شعب اخذ رای جلوگیری کرده و با صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین به هیچ وجه آخرت خود را به آخرت دنیا و متاع دیگران به تباهی نکشند. ما پاسدار آرای مردمی هستیم و باید این اعتماد را به شهروندان و کاندیداها بدهیم که اجازه نمی دهیم رای و حقشان پایمال شود.
فرماندار رباط کریم در پایان با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و حضور در حماسه دوم اسفند، عنوان کرد: حماسه ی 22 بهمن مقدمه ای بر خلق یک حماسه بزرگ و کم نظیر برای پیوستن به حضور مردمی در دوم اسفند برای شرکت در پای صندوق های رای است و به طور قطع با وجود همه کارشکنی ها، تهدید و تحریم های دشمن دیگر با درک حساسیت موضوع های مطروحه در عمل به منویان رهبر معظم انقلاب (مدضله العالی) یک بار دیگر عشق، دلدادگی و وفاداری خود را نسبت به نظام و انقلاب نشان خواهند داد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 بهمن 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 51