En
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 6508

کلنگ تعریض جاده در رباط کریم زده شد؛

تامین 120 میلیارد اعتبار پروژه جاده آبشناسان از محل اعتبارات ارزش افزوده

فرماندار راط کریم در آیین کلنگ زنی و تعریض جاده آبشناسان گفت: امروز، روزی به یاد ماندنی در تاریخ شهر رباط کریم خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی به همراه نماینده مردم در مجلس، امام جمعه شهر رباط کریم، امیر لشکر 23  تکاور و معاون فنی و عمرانی فرمانداری و دیگر مسئولان شهرستانی در مراسم کلنگ زنی تعریض جاده آبشناسان حضور یافت و بیان کرد: با دغدغه و مطالبه گری مردم و برگزاری جلسات متعدد در پادگان ارتش و قوای نظامی و با همکاری معاونت فنی و عمرانی فرمانداری، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه شهر رباط کریم و فرمانده لشکر 23 ولایت توانستیم در آستانه تاج گذاری دردانه منجی عالم بشریت به وظیفه خود عمل کرده و کلنگ احداث تعریض و بهسازی این جاده را بر زمین بزنیم.
نماینده عالی دولت در خصوص اعتبارات این پروژه عنوان کرد:  با حمایت های دولت تدبیر و امید از محل اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری مبلغی بالغ بر 12 میلیارد تومان برای تعریض و بهسازی جاده دو لاینه به چهار بانده به طول هشت هزار و 400 متری که از جاده آبشناسان شروع و انتهای آن به پادگان ها(جاده شهدا) در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به بازه تحویل این پروژه بیان کرد: پروسه ای شش ماهه برای تحویل این طرح جهت سهولت شهروندان در فصل برودت هوا در نظر گرفته شود که اکنون تمام مبلغ نقدینگی برای بهره برداری از پروژه فراهم است و در صورت همکاری پیمانکار با حفظ ضوابط و مقررات قانونی می توان در بهره برداری طرح  تعجیل کرد تا بتوان عیدانه خوبی برای 30 هزار ارتشی و خانواده شان به یادگار گذاشت.
فرماندار رباط کریم در ادامه افزود: در سایه سار ایثار و شهامت های دلاور مردان ارتش و دوری و لتنگی های شبانه روزی از خانواده هایشان، امروز کشور در امنیت، آرامش و آسایش کامل به سر می برد از این روی، اتمام این پروژه مهم، گام کوچکی برای احترام به همه این دلاور مردان است.
ساداتی در پایان با اشاره به بوستان موعود برای رفاه خانواده های لشکر 23 ولایت یادآور شد: در کنار بستر سازی های عمرانی، توجه به مسایل فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و اجتماعی خانواده های این پاسداران وطن نیز در دستور کار قرار دارد و طی فرایند قانونی با لحاظ ضوابط و مقررات قانونی، پیمانکار این پروژه به زودی مشخص خواهد شد و بوستان لشکر 23 ولایت احداث خواهد شد. 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 43