En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 6504

ساداتی: آهنگ سازندگی در رباط کریم شتاب گرفت

فرماندار رباط کریم در جلسه ستاد باز آفرینی استان تهران گفت: باز آفرینی احیای محدوده بافت های فرسوده سطح شهرستان رباط کریم تسریع یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در نشست سیزدهمین جلسه ستاد باز آفرینی استان تهران ویژه شهرستان رباط کریم که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و هیئت همراه و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، گفت: بازآفرینی احیای بافت فرسوده برنامه مقبول حوزه دولت و استانداری است که ماحصل آن گره گشایی، رفع موانع و پاسخگویی به شهروندان در پروسه ای طولانی است که مدت هاست به فراموشی سپرده شده است.
نماینده عالی دولت در خصوص محدوده بافت های فرسوده در شهر رباط کریم بیان کرد: مهم ترین چالش در حوزه باز آفرینی بحث شناسایی و اقدام تست که مختص به همکاری یک ارگان یا نهاد خاص نیست و طبق اقدام مشترک باید تمام ارگان ها اعم از میانی و سکونتگاهی پای کار بیایند.
وی در ادامه با اشاره به باز آفرینی شهری از منظر زیباسازی افزود: باز آفرینی مبلمان شهری خواسته به حق شهروندان است که در پیچ و خم مشکلات شهرداری و بلا تکلیف بودن بافت قدیمی منتجبه نتیجه مثبت شود و همه مسئولان شهرستان و فرمانداری به عنوان بازوان شهرداریدر کنارشان خواهند بود.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 35